İSTANBUL GENÇLİK VE EĞLENCE FESTİVALİNE EXCALIBUR DESTEĞİ!

Spor, oyun, müzik, mizah ve eğlencenin bir arada olduğu İGEF 2021’in 2. gününe “Oyunda güç budur!” diyen gençlerin mücadelesi damga vurdu. Türkiye’nin teknoloji markası Casper Excalibur’un 15 bin TL ödül havuzu ile desteklediği İGEF Rocket League Turnuvası’nın şampiyonu, zorlu mücadeleler sonucunda FastPay Wildcats takımı oldu.

<İSTANBUL GENÇLİK VE EĞLENCE FESTİVALİNE EXCALIBUR DESTEĞİ!

 

Bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali son sürat devam ediyor. Türkiye’nin her yerinden gençleri ve genç hissedenleri online platformlarda sporla, oyunla, müzikle, mizahla ve eğlenceyle buluşturan festivalin 2. gününde Rocket League Turnuvası’nın final heyecanı da yaşandı. Oyundaki gücü arayan ve zafere ulaşmak için zorlu mücadelelerden galip çıkmak isteyen gençlerin hedefi Excalibur’un 15 bin TL ödül havuzundan büyük payı almaktı. Kıyasıya mücadelelerin anlık olarak online platformlar üzerinden takip edildiği turnuvanın şampiyonluğuna ulaşan ekip ise gün sonunda FastPay Wildcats takımı oldu.

 

Gençliğin Olduğu Yerde Excalibur Desteği

 

Türkiye’nin en büyük online gençlik festivali tüm hızıyla ve eğlencesiyle sürüyor. Gençlerin aradığı her şeyi bulabildiği ve gün boyunca birçok etkinliği takip edebildiği online festivale Türkiye’nin teknoloji markası Casper Excalibur’dan da destek gecikmedi. Oyunseverlerin büyük bir heyecanla beklediği Rocket League Turnuva finaline ödül havuzu ile sponsor olan Excalibur, finallerin daha kıyasıya geçmesine ve keyif verici olmasına olanak sağladı. Finallerde genç izleyicileri de unutmayan Excalibur, güç ve performansın zirveye ulaştığı oyun bilgisayarlarında da anlık olarak özel indirimler uyguladı.

 

300 Takım Arasından Sıyrıldılar

 

Futbolun roket destekli arabalarla oynandığı Rocket League oyunu, gençlerin favorisi olmaya devam ediyor. Öyle ki İGEF 2021 Rocket League Turnuvası’na tam 300 takım katılım gösterdi. 3 ayrı grupta 100’er takımın festival öncesi ön elemelerini gerçekleştirdiği turnuvada finale Fastpay Wildcats, Blaze Esports ve KBM Esports takımları kaldı. Excalibur tarafından 1.’lik için 8 bin, 2.’lik için 5 bin ve 3.’lük için 2 bin TL ödülün dağıtıldığı İGEF Rocket League Turnuva şampiyonluğuna finalde Blaze Esports’u seride 4-2 yenen FastPay Wildcats ulaşırken, Blaze Esports ikinci, KBM Esports da üçüncü oldu.